Яскраві ростові ляльки від Smiles створять неповторну атмосферу усюди – як на домашньому дитячому святі, так і на великому масовому заході. Ростові ляльки в оренду – це відмінна ідея для радісних дитячих емоцій та яскрафих фотографій.

Аренда Ростовых кукол


Улюблені казкові герої з телевізора втілюються в реальність, щоб відправиться на день народження Вашої дитини, їх улюбленого маленького друга. Як абсолютно реальні, незабутні ростові ляльки персонажів з мультиків, – подарують на дитячому святі у Києві гучні вітання, бажані подарунки, багато сміху, ігор, танців і розваг.

Ростові ляльки на Новий рік

Новий рік діти чекають не тільки заради подарунків. Головна подія цього свята – сидіння на колінах у Діда Мороза. З появою ростових ляльок, стало можливо зустрітися з усіма улюбленими героями вашого малюка. Персонажі книг і мультиків захоплюють уяву маленьких мрійників. Можливість пограти з ними краще, ніж будь-який інший подарунок на Різдво, день народження, Івана Купала… Будь-який день стає святом з появою Лунтика або невгамовної дівчинки Маші і її кращого друга Ведмедя.

Недостатньо просто надіти костюм і заявитися в ньому на свято. Дітей неможливо обдурити. Справжнє задоволення дитина отримає тільки в компанії професійного актора, що володіє мистецтвом перевтілення. В дитячий сад, в кафе і додому до малюка приходять казкові герої на дитячий день народження, щоб викликати невимовний захват від зустрічі іменинника з чарівними персонажами.

Ростові ляльки на свято

Найбільш актуальний спосіб проведення часу для активних та допитливих діток – це організований відпочинок в компанії дорослих, які, тим не менш, виглядають як герої мультфільмів і казок. Батьки можуть розслабитися і отримувати задоволення в компанії своїх друзів, тому що ростові ляльки на свято маленького іменинника завжди приходять з розвиваючою, насиченою програмою, яка виключає постійні втечі з дитячої кімнати за дорослий стіл з вимогою абсолютної уваги.

Витягувати з широких рукавів нескінченні подарунки, шукаючи скарб, закопаний сотні тисяч років тому, співати, танцювати, рятувати невинних – ростові ляльки можуть все, тому що вони чарівники. Сценарій свята складається з вашої розповіді про вподобання дитини.

Казкові герої на День народження

Ми стежимо за колом інтересів малюків: не пропускаємо виходу нових дитячих фільмів, шукаємо нові рухливі ігри, здатні оволодіти увагою непосид надовго. Сучасний світ дитячої індустрії розваг багатогранний. Ми завжди готові до змін, наші казкові горої на день народження народжуються в один день з появою нового мультика чи казки.

Якщо ваша дитина вже склала список запрошених і серед гостей ви виявили Лунтика, не губіться: дзвоніть нам, і ростові ляльки на свято малюка з’являться в образі потрібного персонажа. Наші актори знають історію кожного казкового героя. Дитячі питання про його минуле й майбутнє не поставлять професіоналів у глухий кут. Зробіть подарунок, за який він буде надалі вважати вас чарівником.